Müügitingimused

1.Tooted ja ostu sooritamine

- Kõik LELU e-poe tootehinnad sisaldavad käibemaksu.

- LELU e-poes olevad tootepildid on illustratiivse tähendusega ja võivad esineda erinevused tegelikust tootest. E-poes olevate toodete kirjeldused ei pruugi olla ammendavad ja võivad sisaldada tahtmatuid vigu.

- Juhime Teie tähelepanu, et vanusegrupid on määratud lähtudes metoodilistest kaalutlustest ning lähtudest ohutusnõuetest mänguasjad mis sisaldavad pisidetaile ei sobi alla 3-aastastele lastele iseseisvaks järelvalveta mängimiseks.

- Valige toodete alt soovitud kaubad ja lisage need ostukorvi. Ostukorvi sisu vaatamiseks valige "Ostukorv". Kui olete kõik vajalikud tooted ostukorvi pannud, saate vormistada tellimuse, misjärel saabub Teie postkasti e-arve.

- LELU e-poest ostu sooritaja peab olema vähemalt 18-aastane.

 

2. Ostukorv ja tellimuse vormistamine

- Teie ostukorv luuakse hetkel, kui olete toote juures klikkinud lingile „Lisan ostukorvi“.

- Ostukorvis olevate toodete arvu võite muuta. Samuti võite muuta toote tellitavat kogust. Tehtud muudatuse kinnitamiseks klikkige nupule "Uuenda ostukorvi“. Tellimuse vormistamise jätkamiseks klikkige lingile „Vormista ost”. Teid suunatakse tellimuse vormistamise leheküljele, konto puudumisel sisestage oma andmed, kui olete varem juba registreerunud vajutage "Logi sisse siit!" lingil.

- Olge tellija andmete ja tellimuse kinnituse lehekülgedel olevate lahtrite täitmisel tähelepanelik, sest selle informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub Teie poolt ostetud toodete kiire ja häireteta kohaletoimetamine.

- Pärast tellimuse vormistamist kaupa ei broneerita. Toodete müügileping loetakse sõlmituks (Lepingu jõustumine) arvates hetkest kui tellitud kaup pannakse teele.

 

 

3. Toodete eest tasumine

-  Makse sooritamiseks valige tellimuse vormistamise leheküljel endale meelepärane makseviis.

- Toodete eest saate tasuda:

   - internetipanga kaudu, veebilehel olevate pangalinkide kaudu

   - pangaülekandega arvepõhiselt

   - krediitkaardiga

- Kui raha pole laekunud 3 tööpäeva jooksul pärast tellimuse vormistamist, tellimus tühistatakse.

 

 4.  Tarneaeg ja kohaletoimetamise tingimused

- Tellimust hakatakse täitma pärast selle eest tasumist ehk sellest hetkest, kui raha on LELU kontole laekunud.

- Kui soovitud kaup on meil Tallinna laos olemas, siis ei ületa ooteaeg tavaliselt 1-3 päeva, vastasel juhul tuleb oodata järgmise partii saabumist tehasest, ning kohaletoimetamise tähtaeg võib võtta 3-4 nädalat.

- Kui olete tellinud mitu erineva ooteajaga toodet, siis tuleb arvestada neist pikimaga.

- Juhul kui selgub et toote planeeritud tarneaeg ületab 3 nädalat kontakteerub LELU esindaja pakkudes uue tarneaja, asemele vähemalt samalaadse toote sama hinnaga või 100% ulatuses tasutud ostusumma tagastuse.

- Teil on võimalus tellida kaupade kättetoimetamist  kulleriga (Eesti Posti või DPD  kullerteenus) koju kätte ,Omniva või Itella Smartpostiga või kättesaamist meie Tallinna kontorist.

- Kauba kättetoimetamisel  kulleriga saadetakse kaup koos arve originaaliga. Enne kauba vastuvõtmist ja saatelehe allkirjastamist kontrollige, et pakend poleks vigastatud, vastasel juhul tagastage kaup kullerile või postkontorisse ning teavitage meid koheselt.

 

5.      Pretensioonide esitamise aeg ja garantii

- Kõikidel LELU e-poes olevatel toodetel on pretensioonide esitamise aeg 2 aastat. Garantiitööde teostamise aluseks on tootega ostmisel kaasas olnud signeeritud arve.

- Puuduse ilmnemisel on Teil õigus nõuda kauba ümbervahetamist. Kui kaupa ei ole võimalik vahetada, on ostjal õigus tellimusest taganeda. Garantii ei kehti juhul, kui kauba puudus on tingitud kauba ebaotstarbekast ja valest kasutamisest või tavapärasest kulumisest.

 

6.      Tagastustingimused

- LELU e-poest ostetud toodetele kehtib 14 päeva jooksul tagastusõigus.

- Toote tagastamiseks on vajalik tootega ostmisel kaasas olnud signeeritud arve. Toote tagastamiseks peab ostja tegema LELU nimele vastavasisulise avalduse ning tagastama seejärel müüjale tellitud kauba. Raha kanname tagastatud toote eest tagasi Teie arveldusarvele esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 30 päeva peale kauba tagasi jõudmist müüjale. Toote tagastamisel ei kompenseerita ostetud toote saatekulusid.

- Toote saab tagastada ainult siis, kui toode on tagastades täiesti kasutama ning originaalpakendis. Juhul, kui peale toote tagastamist ilmneb, et toodet on kasutatud või puudub originaalpakend või toode on müügiks kõlbmatu ostja süül, on LELU e-poel õigus nõuda toote ostnud isikult leppetrahvi kuni 50% ulatuses tagastatud kauba väärtusest.

 

7.      Ostutingimused

- Ostutingimustega tutvumine on igale kliendile kohustuslik.

- Ostu sooritamisega, nõustub klient, et on tutvunud LELU e-poe ostutingimustega.

 

NB! Lasteasutustele on võimalik rakendada siintoodust erinevaid ostutingimusi, selleks palume tellimuse vormistamisel võtta meiega ühendust e-maili lelu@lelu.ee või telefoni teel +372 53495012