Küsimused ja vastused

Vastused küsimustele, mis meie klientidel kõige sagedamini tekivad:

 

K: Miks mulle ei tule e-mailid kohale?

 

Lelu.ee  poolt saadetud kirjad võivad sattuda rämpsposti filtrisse. Kontrollige filtri seadeid ning vajadusel muutke neid, selles aitab Teid meiliteenuse pakkuja.  Kui eelpool toodud näpunäidetest kasu ei olnud, siis kirjutage meile aadressil lelu@lelu.ee ning aitame Teie probleemile lahenduse leida.

 

K: Kui kaua võtab  e-poe tellimuse täitmine aega?

 

Vastavalt meie praktikale kaup, mis on kohe laos olemas jõuab Teieni 1-3 päeva jooksul. Tavaliselt püüame kauba anda üle Eesti Posti , Itella , DPD kullerile hiljemalt tellimuse esitamisele järgmisel tööpäeval.

 

K: Kas Lelu.ee e-poest tellitud kaubale saab ka ise järele tulla?

 

ainult eelneval kokkuleppel.

 

 

K: Kuidas leida kiiresti soovitud toodet?

 

Selleks kasutage e-poe otsingut. Saate otsida tootekoodi, nimetuse, või märksõna järgi.

 

K: Kaupade kohaletoimetamine!

Teeme kõik endast oleneva,et mänguasjad jõuaksid võimalikult kiiresti oma uute omanikeni. Peale makse laekumist lähevad kaubad teele üldjuhul järgmisel või ülejärgmisel tööpäeval ( kui mänguasi on laos olemas). Meie poolsetest pikematest viivitustest teavitame teid e-maili või telefoni teel.

 

Saatmisel on 4 varianti:

 

1. Itella (SmartPOST) -  3,50 €.

Pakk saadetakse Ostja valikul sobivasse pakiautomaati. Teavitus pakist tuleb Ostjale sms-i teel ning sisaldab ukse avamiseks vajalikku uksekoodi.  

2. Omniva ( Pakiautomaat) -  3,50 €.  Pakk saadetakse Ostja valikul sobivasse pakiautomaati. Teavitus pakist tuleb Ostjale sms-i teel ning sisaldab ukse avamiseks vajalikku uksekoodi.  

3. Itella SmartPOST Soome - 11€

4.  Üle 30 € ostud saadame TASUTA 

Ostja on kohustatud enne tellimuse vormistamist kontrollima esitatavate kontaktandmete õigsust vältimaks viivitusi ja arusaamatusi toodete kohaletoimetamisel. Müüja ei vastuta toodete kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud Ostja poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest.

 

K: Kauba tagastamine

 

Kõikidele lelu.ee e-poest ostetud kaupadele kehtib tagastusgarantii 14 päeva.  Teil on õigus tagastada kaup 14 päeva jooksul alates kauba üleandmisest.